O nás

Kdo nebo co je Kosmetika Klejchová – Litomyšl?

Kosmetika Klejchová – Litomyšl je profesionální kosmetické studio, které dále spolupracuje se Štěpánkou Procházkovou, výživovou poradkyní (WEB) a tatérem Jakubem Vychodilem (WEB), u kterého si u nás můžete domluvit permanentní make-up (obočí čárkovanou metodou, horní i dolní oční linky, rty nebo tetování.

Kde najdete Kosmetické studio Jindra Klejchová?

Když budete procházet „malým podloubím“ Smetanova náměstí ve městě Litomyšl, kousek od věže s hodinami dojdete k nádherně zrekonstruovanému domu s názvem Trojdomí 59, kde v prvním patře sídlí naše kosmetické studio.

Když otevřete dveře salonu…..

…..čeká Vás vkusné a čisté prostředí. Velmi si také zakládáme na individuálním přistupu ke každém klientovi, proto pracujeme vždy s jedním klientem a věnujeme mu celou dobu ošetření maximální péči a pozornost. Zajímají nás Vaše potřeby a snažíme se najít řešení na Vaše kosmetické problémy. Samozřejmostí je milá a příjemná obsluha v salonu. Máme dlouholeté znalosti v oboru a neustále se zdokonalujeme.

Proč jsme si vybrali kosmetickou značku Alissa Beuté?

Vybírali jsme z mnoha profesionálních kosmetických značek, ale Alissa Beauté nás přesvědčila svými výsledky při péči o pleť. Za vše mluví i její slogan: Kosmetika pro ty, kteří to s krásou myslí vážně.

Tato čistě přírodní dermo-kosmetika vzniká na základě pečlivých výzkumů v italských laboratořích v okolí Milána. Podstatou kosmetiky ALISSA BEAUTÉ je poskytnout dostupnou, profesionální kosmetiku čistě přírodního charakteru bez využití parabenů, sulfátů, barviv, minerálních olejů a dalších látek zatěžující organismus a životní prostředí, které jsou až z 98% NATURAL.

Produkty každé řady charakterizují vysoce účinné a vyvážené receptury složené z unikátních aktivních látek jako jsou extrakty z mořských řas, exotického ovoce a blahodárných bylin, díky kterým dokáže namíchat dokonalý koktejl krásy individuální pro každou ženu a různé typy pleti.

Dále používáme produkty Thuya, Refectocil, k líčení Artistry, Make-up Revolution London. Tyto značky jsou materiálem, který je zastoupen v menším množství. Od těchto značek  si vybíráme jen pár nejlepších produktů, s kterými pak pracujeme.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme že u nás budete vždy spokojeni a rádi se za námi budete vracet.